Podróże kształcą
Muzyczny rajd…

Muzyczny rajd rowerowy na Traseo.pl

Trasa niezwykłego czesko-słowacko-polskiego muzycznego rajdu rowerowego Jana Řepki jest już dostępna na serwisie Traseo.pl. Podczas podróży trwającej 33 dni, czeski muzyk przemierzył 1915 km i zagrał 26 koncertów. Cały sprzęt muzyczny oraz ekwipunek podróżniczy artysta wiózł na specjalnie przystosowanym i przedłużonym rowerze, pokazując jak niekonwencjonalnie połączyć sztukę z pasją podróżowania. Specjalnie dla Traseo.pl Jan Řepka rejestrował ślad GPS i stworzył na serwisie szczegółową dokumentację wraz ze zdjęciami z podróży. Warto dodać, że szlak prowadził w większości drogami o niskim natężeniu ruchu, malowniczymi i bogatymi w atrakcje przyrodnicze i kulturowe. Dlatego trasa może okazać się przydatna i cenna dla wszystkich miłośników rowerów i cykloturystyki.

Trasa muzycznego rajdu rowerowego:
https://traseo.pl/trasa/jan-repka-czesko-slowacko-polski-rowerowy-rajd-muzyczny-2-aaaa-complete-tour

Traseo.pl to serwis społecznościowy oraz aplikacja mobilna dla aktywnych. Umożliwia w bardzo prosty sposób rejestrowanie i publikowanie zapisów swoich tras na mapie, czyli tworzenie propozycji wycieczek i własnych wypraw wraz z mapą, śladem GPS, zdjęciami i ciekawymi miejscami, a także bezpłatne przeglądanie, pobieranie i korzystanie z tras stworzonych przez innych internautów na swoim smartfonie i innym telefonie komórkowym.

Traseo.pl tworzą ludzie, których pasją są podróże oraz różnego rodzaju aktywność sportowa i turystyczna. Internauci dodali na stronie blisko 1500 tras a społeczność Traseo.pl liczy już ponad 5500 użytkowników.


Autor: naturalnie