Aktualnie
Pod naszym Patronatem – Zaproszenie na Konferencję „Badania poligraficzne w Polsce – wczoraj i dziś. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość detekcji kłamstwa”

Szanowni Państwo!

Z okazji 10-lecia działalności Polskiego Stowarzyszenia Poligraferów zapraszam na konferencję „Badania poligraficzne w Polsce – wczoraj i dziśPrzeszłość, teraźniejszość, przyszłość detekcji kłamstwa” pod patronatem honorowym JM Rektora Politechniki Poznańskiej oraz JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Będzie ona doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także do dyskusji na temat badań poligraficznych prowadzonych w Polsce dawniej i obecnie oraz najnowszych osiągnięć i innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Podczas spotkania wysłuchamy wykładów znanych ekspertów zajmujących się badaniami poligraficznymi w praktyce i specjalistów innych dziedzin nauki wspierających te badania. Udostępnimy Państwu wystawę sprzętu do badań poligraficznych począwszy od poligrafów analogowych (pisakowych) starszej generacji, aż po najnowsze osiągnięcia techniki w tym zakresie. Zaprezentujemy również „Biblioteczkę Poligrafera”, w której znajdziecie Państwo oryginalne opracowania sprzed wielu lat, a także aktualne nasze rodzime i zagraniczne.

Mam nadzieję, że ta konferencja stanie się dla nas wszystkich źródłem inspiracji i pogłębiania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności.

Jestem przekonana, że atmosfera gościnnej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przyczyni się do nawiązania nowych kontaktów zawodowych, naukowych i towarzyskich,
a obrady sprzyjać będą owocnej wymianie myśli i doświadczeń.

Zapraszam do udziału w konferencji czynnych poligraferów, wszystkie osoby zainteresowane badaniami poligraficznymi oraz detekcją kłamstwa, instytucje państwowe, ośrodki naukowe, studentów prawa, psychologii, medycyny oraz nauk ścisłych.

Świętujcie Państwo z nami nasz jubileusz!

 

dr Renata Dąbrowska

Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Poligraferów

 

* Informacje szczegółowe na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Konferencji. Link do strony: https://bpwid.put.poznan.pl

* Rejestracja na konferencję – wg instrukcji zamieszczonej na stronie internetowej Konferencji.

* W związku z możliwością zmian w programie, prosimy na bieżąco śledzić stronę internetową Konferencji.


Autor: naturalnie