Podróże kształcą
Motocyklem przez Polskę…

Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się właśnie pozycja pt. Polska. Przewodnik motocyklowy. Bezdroża wraz z autorami zapraszają w niezapomnianą podróż po Polsce, z dala od codziennego zgiełku, w stronę mniej uczęszczanych dróg i ciekawych miejsc. To jedyna taka pozycja na rynku wydawniczym – pokazuje początkującym i zaprawionym motocyklistom – 20 wyjątkowych tras przygotowanych przez miłośników wypraw na jednośladach.

„Na motocyklach jeździmy od lat, postanowiliśmy podzielić się swoim doświadczeniem wraz z innymi miłośnikami jednośladów. W trakcie tworzenia przewodnika, przejechaliśmy każdy kilometr opisywanych tras” – mówi Jarek Spychała – jeden ze współautorów przewodnika – „Mamy nadzieję, że udało się nam stworzyć jedyny w swoim rodzaju przewodnik, skierowany do wszystkich lubiących piękne, boczne drogi, i że Polska pokazana z perspektywy motocyklowej „kanapy”, odkrywa swoje nowe oblicze, pełne urokliwych miejsc.”

Polska. Przewodnik motocyklowy to nie tylko zbiór dokładnych map, ciekawostek i fotograficznych pamiątek z podróży, to kompletny przewodnik, dzięki któremu można odpowiednio przygotować się do wycieczki oraz dowiedzieć się wiele o odwiedzanych okolicach. Wycieczki mają często formę jednodniowych pętli z dużych miast, a w przewodniku poza trasami znalazły się również opisy mijanych miejsc i miejscowości oraz poradnik motocyklowego turysty. Książkę można znaleźć już w księgarniach stacjonarnych i internetowych, zachęcamy wszystkich do poznawania naszego kraju z innej perspektywy!

Polska. Przewodnik motocyklowy, Marek Harasimiuk, Grzegorz Łabędź, Jarosław Spychała, Wydawnictwo Bezdroża, Kraków 2012


Autor: naturalnie